233076-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Lademaschinen auf Reifen – NÁKUP 1 KS SMYKOVÝ NAKLADAČ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP 1 KS SMYKOVÝ NAKLADAČ VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka následujících plnění: 1 ks: - nový smykem řízený nakladač pro nakládku sypkých materiálů, - lopata, - pracovní koště se sběrem do pracovní lopaty, - fréza na asfaltové povrchy, (dále jen „Předmět koupě“ nebo „Stroj“), které odpovídá technické specifikaci dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace (Technická specifikace a tabulka k ocenění) a požadavkům dle přílohy č. 2 zadávací dokumentace (závaznému návrhu smlouvy). Zadavatel pro vyloučení pochybností výslovně uvádí, že v souladu se závazným návrhem smlouvy je součástí plnění rovněž (i) poskytování záručního servisu, pravidelných záručních servisních prohlídek (garančního servisu) a běžného servisu k Předmětu koupě Kupujícímu, a to v rozsahu a za podmínek dále stanovených ve Smlouvě, (ii) dodání veškeré dokumentace a manuálů, povinné výbavy ke Stroji, (iii) zaškolení uživatelů Stroje (nejméně 2 osob určených Zadavatelem) a (iv) v případě příslušenství je předmětem plnění též osazení na nakladač a odzkoušení. Všechny servisní zásahy na Stroji budou po dobu záruční doby provedeny do max. reakční doby uvedené v čl. 7.11 závazného návrhu Smlouvy, a to v aktuálním místě umístění Stroje na střediscích či deponiích umístěných na území Libereckého kraje. Zadavatel uvádí, že Stroj musí být vybaven a v také úpravě určené pro provoz na pozemních komunikacích dle platné legislativy České republiky. Více viz ZD.
Interne KennungZ26005
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43252000 Frontschaufellader ohne Baggerlöffel, 43261100 Schaufellader, 34144430 Kehrfahrzeuge, 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
LosLOT-0001