233083-2026 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie paliwa alternatywnego RDF o kodzie 191210 zwanego dalej RDF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie paliwa alternatywnego RDF o kodzie 191210 zwanego dalej RDF
Beschreibung: 1. Zawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 o poniższych parametrach: a) zmielona frakcja, rozdrobnienia do 30 mm, b) wartość opałowa do 18.000 kJ/kg c) zawartość chloru do 0,7%, d) wilgotność powyżej 20%. e) masa paliwa 10 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 10, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 10 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 6 000 Mg. 3. Rzeczywista ilość przekazanego do zagospodarowania odpadu wg zapotrzebowania Zamawiającego. 4. Wykonawca nie może dochodzić żadnych roszczeń z tytułu zmniejszenia ilości odebranych odpadów. 5. Sposób zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 10 musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku i/lub unieszkodliwiania wyszczególnionymi w załączniku nr 1 lub 2 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz. U. z 2021r., poz. 779, ze zm.). Szczegółowy opis znajduje się w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 731627-2025
Interne Kennung: RDF/11/2025 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust 4
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zawarcie Umowy ramowej obejmującej Sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 o poniższych parametrach: a) zmielona frakcja, rozdrobnienia do 30 mm, b) wartość opałowa do 18.000 kJ/kg c) zawartość chloru do 0,7%, d) wilgotność powyżej 20%. e) masa paliwa 10 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 10, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 10 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 6 000 Mg. 3. Rzeczywista ilość przekazanego do zagospodarowania odpadu wg zapotrzebowania Zamawiającego. 4. Wykonawca nie może dochodzić żadnych roszczeń z tytułu zmniejszenia ilości odebranych odpadów. 5. Sposób zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 10 musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku i/lub unieszkodliwiania wyszczególnionymi w załączniku nr 1 lub 2 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz. U. z 2021r., poz. 779, ze zm.). Szczegółowy opis znajduje się w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen