See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPIEKA PSYCHIATRYCZNA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ - ŚWIADCZENIA PSYCHOGERIATRYCZNE
Beschreibung: Zamówienie na usługi zdrowotne w rodzaju OPIEKA PSYCHIATRYCZNA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ na obszarze: 12 - MAŁOPOLSKIE udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ze zm. - konkurs ofert art. 139 ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111500 Psychiatrische Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001