233129-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości objętych systemem gminnym tj. nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Stegna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości objętych systemem gminnym tj. nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Stegna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi odbierania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnie zebranych w granicach administracyjnych Gminy Stegna z nieruchomości zamieszkałych, mieszanych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz z części nieruchomości niezamieszkałych 2. Przedmiotem zamówienia są także usługi: a. dostarczenia i rozstawienia pojemników dla „nowych” nieruchomości, w tym pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych, selektywnie zebranych i popiołów, b. wyposażenie nieruchomości istniejących i „nowych” w worki do selektywnego zbierania odpadów dla następujących frakcji: papier; szkło; tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe; bioodpady, bioodpady kuchenne c. wyposażenie 3 aptek w pojemniki do zbierania leków i odbieranie leków z tych aptek na wezwanie, d. odbieranie selektywnie zebranych popiołów (tylko z gospodarstw domowych) w okresie całorocznym, ze zwiększoną częstotliwością w sezonie grzewczym- zimowym. 3. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia jeden raz w roku zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w ramach tzw. „wystawek” w miejscach wyznaczonych przez Gminę. Termin i sposób zbiórki Wykonawca uzgodni z Zamawiającym. 4. Odbiór odpadów komunalnych będzie realizowany w terminie od dnia 01.05.2026 r. do 30.04.2029r. 5. Gmina zawarła umowę na przetwarzanie odpadów z ZUOS w Tczewie. Cały strumień odebranych odpadów komunalnych należy dostarczyć do ZUOS w Tczewie za pośrednictwem stacji przeładunkowej w Stegnie. Popioły selektywnie zebrane należy dostarczyć bezpośrednio do ZUOS w Tczewie (bez pośrednictwa stacji przeładunkowej). 6. Ilość odpadów odebranych będzie ustalana w oparciu o masę odpadów zebranych i dostarczonych do stacji przeładunkowej w Stegnie zorganizowanej przez ZUOS Tczew, a ilość odebranych popiołów będzie ustalana w oparciu o masę odpadów odebranych i dostarczonych do ZUOS w Tczewie. ZUOS co miesiąc przekaże zestawienie ilości odebranych odpadów zmieszanych i selektywnie zebranych Zamawiającemu i Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia –załącznik nr 9 -OPZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji