233130-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Usługa kompleksowego zaprojektowania, wytworzenia, wdrożenia i uruchomienia platformy cyfrowej B4UE wraz z usługą wsparcia i rozwoju
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowego zaprojektowania, wytworzenia, wdrożenia i uruchomienia platformy cyfrowej B4UE wraz z usługą wsparcia i rozwoju
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie, wytworzenie, wdrożenie i uruchomienie Platformy B4EU wraz z usługą wsparcia i rozwoju, a także świadczenie usług gwarancyjnych i utrzymaniowych. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: 1.1. Analizy przedwdrożeniowej polegającej na przeprowadzeniu warsztatów analitycznych z zespołem zamawiającego i opracowaniu Projektu Technicznego Systemu, uwzględniającego architekturę mikroserwisową oraz specyfikę integracji z systemami lokalnymi uczelni partnerskich. 1.2. Prac programistycznych i wdrożeniowych (Development). 1.3. Zapewnienia jakości i dostępności. System powinien być wykonany zgodnie ze standardami WCAG 2.1 na poziomie AA, RODO oraz OWASP Top 10. 1.4. Dostarczenia dokumentacji. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kompletnej dokumentacji technicznej (w tym dokumentacji API w standardzie Swagger/OpenAPI), opracowania dokumentacji administratora i użytkownika w języku angielskim. 1.5. Przeniesienie autorskich praw lub praw z tytułu licencji do utworów wykonanych lub dostarczonych zgodnie z zawartą umową. 1.6. Przeprowadzenia szkoleń. Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania cyklu szkoleń online dla administratorów i redaktorów zamawiającego (osób wskazanych przez zamawiającego). 1.7. Świadczenia usług utrzymania polegających na zapewnieniu usługi gwarancyjnej oraz usługi wsparcia i rozwoju przez okres wskazany w § 4 Projektowanych postanowień umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,opis sposobu wykonania zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają: 2.1. Opis przedmiotu zamówienia zwany dalej ,,OPZ’’ stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wraz z dołączonym do niego załącznikiem technicznym w postaci Załącznika nr 1a do OPZ (szczegółowy wykaz funkcjonalności). 2.2. Projektowane postanowienia umowy zwane dalej ,,PPU’’ stanowiące załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia w ofercie wszystkich wymagań opisanych zarówno w częściach opisowych ww. dokumentów, jak i w wyspecyfikowanych tabelach wymagań. 3. Postanowienia, dotyczące zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami oraz projektowania uniwersalnego zostały opisane w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungBZP/001/06026/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72242000 Entwurfsmodellierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie, wytworzenie, wdrożenie i uruchomienie Platformy B4EU wraz z usługą wsparcia i rozwoju, a także świadczenie usług gwarancyjnych i utrzymaniowych. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: 1.1. Analizy przedwdrożeniowej polegającej na przeprowadzeniu warsztatów analitycznych z zespołem zamawiającego i opracowaniu Projektu Technicznego Systemu, uwzględniającego architekturę mikroserwisową oraz specyfikę integracji z systemami lokalnymi uczelni partnerskich. 1.2. Prac programistycznych i wdrożeniowych (Development). 1.3. Zapewnienia jakości i dostępności. System powinien być wykonany zgodnie ze standardami WCAG 2.1 na poziomie AA, RODO oraz OWASP Top 10. 1.4. Dostarczenia dokumentacji. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kompletnej dokumentacji technicznej (w tym dokumentacji API w standardzie Swagger/OpenAPI), opracowania dokumentacji administratora i użytkownika w języku angielskim. 1.5. Przeniesienie autorskich praw lub praw z tytułu licencji do utworów wykonanych lub dostarczonych zgodnie z zawartą umową. 1.6. Przeprowadzenia szkoleń. Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania cyklu szkoleń online dla administratorów i redaktorów zamawiającego (osób wskazanych przez zamawiającego). 1.7. Świadczenia usług utrzymania polegających na zapewnieniu usługi gwarancyjnej oraz usługi wsparcia i rozwoju przez okres wskazany w § 4 Projektowanych postanowień umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis sposobu wykonania zamówienia oraz obowiązki wykonawcy określają: 2.1. Opis przedmiotu zamówienia zwany dalej ,,OPZ’’ stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wraz z dołączonym do niego załącznikiem technicznym w postaci Załącznika nr 1a do OPZ (szczegółowy wykaz funkcjonalności). 2.2. Projektowane postanowienia umowy zwane dalej ,,PPU’’ stanowiące załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia w ofercie wszystkich wymagań opisanych zarówno w częściach opisowych ww. dokumentów, jak i w wyspecyfikowanych tabelach wymagań. 3. Postanowienia, dotyczące zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami oraz projektowania uniwersalnego zostały opisane w Załączniku nr 2 do SWZ.