233160-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Zajištění provozu a servisu klimatizačních a vzduchotechnických jednotek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu a servisu klimatizačních a vzduchotechnických jednotek
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění pravidelné údržby a servisu na zařízeních zadavatele včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu v souladu s požadavky platné legislativy.
Interne KennungVZ00442
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001