2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervoer van personen met verward en onbegrepen gedrag
Beschreibung: Ambulancezorg Gelderland-Midden (AGM), onderdeel van Veiligheids, -en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM), is opzoek naar een leverancier voor het leveren van veilig, passend en professioneel vervoer voor personen met verward of onbegrepen gedrag of met psychiatrische problematiek. Het vervoer omvat ritten vanwege: psychiatrische beoordelingen, opnames, ziekenhuisbezoeken, rechtbankbezoeken, familie bezoeken en repatriëring. De geraamde opdrachtwaarde is circa € 21.000,- per maand. Over 4 jaar is de opdracht geraamd op € 1.008.000,- excl. btw
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1