See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie zieleni na terenie miasta i gminy Łomianki w 2026 r.”
Beschreibung: Część I przedmiotu zamówienia –„ Utrzymanie trawników, łąk kwietnych, poboczy w pasach drogowych dróg gminnych i działek gminnych na terenie gminy Łomianki w 2026 r.” Część II przedmiotu zamówienia - „Utrzymanie rabat, kwietników, terenów obsadzonych krzewami i bylinami, utrzymanie skwerów, utrzymanie donic betonowych oraz donic kwietnikowych zawieszanych na słupach oświetlenia ulicznego na terenie gminy Łomianki w 2026 r.” Część III przedmiotu zamówienia - „Wycinka, pielęgnacja, konserwacja i korekta drzew i krzewów z wyłączeniem pomników przyrody; uprzątnięcie ściętych gałęzi; frezowanie karp oraz sadzenie drzew i krzewów na terenie gminy Łomianki w 2026 r.” Część IV przedmiotu zamówienia - :„Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie zieleni na terenie Parku Miejskiego przy Jeziorze Fabrycznym w Łomiankach w 2026 r.”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77342000 Heckenschnitt, 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I przedmiotu zamówienia- UTRZYMANIE TRAWNIKÓW, ŁĄK KWIETNYCH, POBOCZY W PASACH DROGOWYCH DRÓG GMINNYCH ORAZ DZIAŁEK GMINNYCH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY ŁOMIANKI W 2026 R.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia: jest utrzymanie trawników, łąk kwietnych, poboczy w pasach drogowych dróg gminnych oraz na działkach gminnych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części I
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0002
Titel: „Utrzymanie rabat, kwietników, terenów obsadzonych krzewami i bylinami, utrzymanie skwerów, utrzymanie donic betonowych oraz donic kwietnikowych zawieszanych na słupach oświetlenia ulicznego na terenie gminy Łomianki w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia: jest utrzymanie rabat, kwietników, terenów obsadzonych krzewami i bylinami, utrzymanie skwerów, utrzymanie donic betonowych oraz donic kwietnikowych zawieszanych na słupach oświetlenia ulicznego na terenie gminy Łomianki w 2026 r.. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten
Los: LOT-0003
Titel: „Wycinka, pielęgnacja, konserwacja i korekta drzew i krzewów z wyłączeniem pomników przyrody; uprzątnięcie ściętych gałęzi; frezowanie karp oraz sadzenie drzew i krzewów na terenie gminy Łomianki w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia: jest „Wycinka, pielęgnacja, konserwacja i korekta drzew i krzewów z wyłączeniem pomników przyrody; uprzątnięcie ściętych gałęzi; frezowanie karp oraz sadzenie drzew i krzewów na terenie gminy Łomianki w 2026 r.” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części III
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0004
Titel: „Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie zieleni na terenie Parku Miejskiego przy Jeziorze Fabrycznym w Łomiankach w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia: jest „Pielęgnacja, konserwacja i bieżące utrzymanie zieleni na terenie Parku Miejskiego przy Jeziorze Fabrycznym w Łomiankach w 2026 r.” Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części IV.
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen