2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokální biocentrum LBC 12 s mokřadem v k.ú. Olbramovice u Moravského Krumlova
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vytvoření lokálního biocentra s pestrou skladbou cílových společenstev: lesní a nelesní mezofilní mokřadní a vodní společenstva dle územního plánu. Součástí biocentra budou porosty autochtonních dřevin, vodní tůně a mokřadní plochy, květnaté louky s roztroušenými dřevinami a extenzivní sad krajových odrůd ovocných stromů. Území určené pro stavbu „Lokální biocentrum LBC 12 s mokřadem“, se nachází v Jihomoravském kraji, okrese Znojmo, k.ú. Olbramovice u Moravského Krumlova. V zájmové lokalitě byl proveden terénní průzkum, výškopisné a polohopisné zaměření a stavebně-technický průzkum. Staveniště se nachází v nadmořské výšce přibližně 205 m n.m. V současnosti se jedná o pozemky využívané jako orná půda. Projekt je vnitřně členěn na stavební objekty SO 01 Vodní tůně a SO 02 Vegetační úpravy. Předmětem veřejné zakázky je dále - zhotovení projektové dokumentace skutečného provedení, - provedení 3 leté následné péče dle harmonogramu uvedeného v návrhu smlouvy o dílo (Příloha č. 3 Zadávací dokumentace) - jménem zadavatele zajištění potřebných rozhodnutí, např. povolení ke zvláštnímu užívání komunikací, souhlas se zásahem do zeleně, povolení záboru veřejného prostranství, oznámení na OIP apod., budou-li potřeba. Podrobný popis předmětu plnění je obsažen v projektové dokumentaci, která je přílohou Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 01-2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001