2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż systemu Centralny UPS wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz pracami towarzyszącymi w budynku MNiSW przy ul. Wspólnej 1/3 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż systemu Centralnego UPS wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz pracami towarzyszącymi w budynku Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy ul. Wspólnej 1/3 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia, dalej zwany „OPZ” został przedstawiony w Załączniku nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, dalej zwaną „SWZ”, w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy, zwane dalej „PPU” w Załączniku nr 10 do SWZ – Projekt architektoniczno-budowlany i techniczny w Załączniku nr 11 do SWZ – Przedmiar oraz w Załączniku nr 12 do SWZ – Specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż systemu Centralnego UPS wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz pracami towarzyszącymi w budynku Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy ul. Wspólnej 1/3 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ, w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy, w Załączniku nr 10 do SWZ – Projekt architektoniczno-budowlany i techniczny w Załączniku nr 11 do SWZ – Przedmiar oraz w Załączniku nr 12 do SWZ – Specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych.
Interne Kennung: BDG-WZP.261.3.2026.MR