See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup i dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków, materiałów opatrunkowych oraz płynów infuzyjnych
Interne Kennung: SPZOZ.DŚM-ZP.240.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków zgodnie z zestawieniem stanowiącym załącznik do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Opatrunki - podkłady ginekologiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Leki - formaldehyd
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki II
Interne Kennung: Pakiet nr4
Los: LOT-0005
Titel: Leki III
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet nr6
Los: LOT-0007
Titel: Płyny infuzyjne II
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Leki IV
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Opatrunki I
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Leki, opatrunki, preparaty do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Opatrunki II
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Leki V
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Leki VI
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Leki VII
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Opatrunki 3
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Leki VIII
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Leki - Kontrasty
Interne Kennung: Pakiet nr17
Los: LOT-0018
Titel: Płyny infuzyjne III
Interne Kennung: Pakiet nr18
Los: LOT-0019
Titel: Leki IX
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Leki, opatrunki , suplementy diety
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Leki X
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Leki, insuliny, paski do glukometrów, nakłuwacze, igły do penów
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Leki - sevorane
Interne Kennung: Pakiet nr 23