2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana wodomierzy na terenie gminy Juchnowiec Kościelny wraz z dostawą i uruchomieniem systemu odczytu zdalnego.
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje: 1) Wymianę wodomierzy bez nakładek radiowych na wodomierze z nakładkami radiowymi w ilości 3206szt: a)w budynkach jednorodzinnych, b)w lokalach mieszkalnych wydzielonych w budynku mieszkalnym, c)w lokalach użytkowych, d) zakładach produkcyjnych, e)w budynkach wielorodzinnych. 2) Montaż nakładek radiowych na eksploatowanych wodomierzach typu JS smart+, JS smart C+ w ilości 1100 szt. ogółem: a) w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, b) w lokalach mieszkalnych wydzielonych w budynku mieszkalnym, c) w lokalach użytkowych, d) zakładach produkcyjnych, e) w budynkach wielorodzinnych. 3) Dostawa i uruchomienie systemu odczytu zdalnego nakładek wraz z niezbędnym wyposażeniem, wdrożeniem, uruchomieniem, przeszkoleniem użytkowników i próbnym odczytem. W skład kompletnego systemu zdalnego odczytu wodomierzy będą wchodziły również dwa moduły inkasenckie do zdalnego odczytu wskazań wodomierzy.
Interne Kennung: ZGK.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001