See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup 22 szt. pojazdów niskoemisyjnych - dyspozycyjnych i indywidualnych oraz operacyjnych dla PL Warszawa
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup pojazdów specjalistycznych z podziałem na części: Cześć nr 1 – Segment C – 10 sztuk – pojazd kompaktowy przeznaczony do jazdy miejskiej Część nr 2 - Segment D Suv – 6 sztuk. – pojazd klasy średniej w nadwoziu typu SUV, czyli podwyższony, posiadający możliwości poruszania się po nierównym terenie Część nr 3 - Segment D kombi – 6 sztuk – pojazd klasy średniej z dużą przestrzenią bagażową 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załącznikach nr 1a, 1b, 1c do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 659601-2025
Interne Kennung: 294/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup 10 sztuk pojazdów kompaktowych przeznaczonych do jazdy miejskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup 10 sztuk pojazdów kompaktowych przeznaczonych do jazdy miejskiej (Segment C). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załącznikach nr 1a do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup 6 sztuk pojazdów klasy średniej w nadwoziu typu SUV
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup 6 sztuk pojazdów klasy średniej w nadwoziu typu SUV (Segment D Suv ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załącznikach nr 1b do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zakup 6 sztuk pojazdów klasy średniej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup 6 sztuk pojazd klasy średniej (Segment D kombi). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załącznikach nr 1c do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 3