See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor echo toestellen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor echotoestellen
Interne Kennung: 25/150-MK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Echotoestellen voor specialisatie gynaecologie
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR LEVERINGEN : OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN, PLAATSEN, INDIENSTSTELLEN EN ONDERHOUDEN VAN ECHOGRAFIE TOESTELLEN VOOR SPECIALISATIE GYNAECOLOGIE
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Echotoestellen voor specialisatie medische beeldvorming
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR LEVERINGEN : OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN, PLAATSEN, INDIENSTSTELLEN EN ONDERHOUDEN VAN ECHOGRAFIE TOESTELLEN VOOR SPECIALISATIE MEDISCHE BEELDVORMING
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: Echotoestellen voor specialisatie urologie
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR LEVERINGEN : OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN, PLAATSEN, INDIENSTSTELLEN EN ONDERHOUDEN VAN ECHOGRAFIE TOESTELLEN VOOR SPECIALISATIE UROLOGIE.
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: Algemene catalogus voor echotoestellen.
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR LEVERINGEN : OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN, PLAATSEN, INDIENSTSTELLEN EN ONDERHOUDEN VAN ECHOGRAFIE TOESTELLEN VOOR VERSCHILLENDE DISCIPLINES DMV MINI-COMPETITIE
Interne Kennung: 04