2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części.. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych" - projekt pn. "Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych w dziedzinie onkologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr projektu: KPOD.07.02-IP.10-0113/24. 15. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 42990000-2 – Różne maszyny specjalnego zastosowania 33168000-5 – Przyrządy do endoskopii, endochirurgii 33112000-8 – Sprzęt obrazujący pogłosowy, ultradźwiękowy i dopplerowski 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ; 3) uzupełnione zestawienie minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zgodnie z załącznikiem nr 4.1 - 4.8 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą. 5) Oświadczenie wykonawcy dotyczące spełniania zasad „DNSH”, stanowiące załącznik nr 9 do swz. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być seryjnie produkowany. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania przedmiotu modyfikowanego pod potrzeby przedmiotu zamówienia. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE Zamawiający zaleca, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył dokumenty przedmiotowe, na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania, cechy i kryteria opisane w SWZ, a w szczególności: katalogi, foldery, opisy, karty katalogowe.
Interne Kennung: ZP.26.33.2026.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zestaw endoskopowy (doposażenie)
Beschreibung: Zestaw endoskopowy (doposażenie) - zgodnie z zał. nr. 4.1 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Ultrasonograf (doposażenie)
Beschreibung: Ultrasonograf (doposażenie) - zgodnie z zał. nr 4.2 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Ultrasonograf (doposażenie)
Beschreibung: Ultrasonograf (doposażenie) - zgodnie z zał. nr 4.3 do swz
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Ultrasonograf (doposażenie)
Beschreibung: Ultrasonograf (doposażenie) - zgodnie z zał. nr 4.4 do swz
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Histeroskop – zestaw (doposażenie)
Beschreibung: Histeroskop – zestaw (doposażenie) - zgodnie z zał. 4.5 do swz
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zestaw endoskopowy - doposażenie
Beschreibung: Zestaw endoskopowy - doposażenie - zgodnie z zał. 4.6 do swz
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - System dystrybucji leków (doposażenie)
Beschreibung: System dystrybucji leków (doposażenie) - zgodnie z zał. 4.7 do swz
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Robot do cytostatyków (doposażenie)
Beschreibung: Robot do cytostatyków (doposażenie) - zgodnie z zał. 4.8 do swz