2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele, Video vergader en Presentatiemiddelen t.b.v. onderwijs
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, installatie, configuratie en ingebruikname van AVP-middelen (Audiovisuele, Vergader- en Presentatiemiddelen) op diverse locaties van ROC Midden Nederland. Hieronder vallen onder andere digitale schoolborden (touchscreens), schermen, geluidsinstallaties, videoconferencing-opstellingen, Narrowcasting voorzieningen en bijbehorende randapparatuur. Zie aanbestedingsdocument
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument