2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling reclamepartner UCLL voor offline en online ondersteuning
Beschreibung: Situering Hogeschool UCLL Hogeschool UCLL biedt 20 graduaten, 22 bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 18.000 studenten is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Mensen en ideeën in beweging brengen door ruimte te geven aan innovatief denken en samenwerken, dat is de visie van de hogeschool, dat is Moving Minds. UCLL wil solide opleidingen aanbieden, georiënteerd op kwaliteit en met de blik naar buiten gericht, op de Euregio en verder. UCLL behoort tot de Associatie KU Leuven en is partner in de E³UDRES² alliantie. Meer info: www.ucll.be Situering opdracht reclamepartner Het betreft een open procedure met als voorwerp "Aanstelling Reclamepartner UCLL voor offline en online ondersteuning". UCLL wil ondersteuning voor de externe communicatie, inzonderheid voor campagnes gebruik makend van media van derden. De ondersteuning richt zich voornamelijk op infocampagnes naar studiekiezers (18-jarigen, volwassenen, zij-instromers, …). (zie verder voor meer gedetailleerde info)
Interne Kennung: PPP0Q7-196/6043/AP26006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AP26006_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0Q7-196/6043/AP26006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341400 Reclamecampagnediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AP26006_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten