See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van een softwarepakket van een digitaal zorgdossier met bijhorend administratief pakket
Beschreibung: Leveren van een softwarepakket van een digitaal zorgdossier met bijhorend administratief pakket
Interne Kennung: PPP0WW-761/5107/informatica2024_001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: informatica2024_001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Administratie en facturatie zorginstelling personen met een handicap (Isis-platform van VAPH) Zorgdossier – Belrai laten invullen door artsen, Menso linken , .. Koppeling communicatieplatform ziekenhuizen en dokters Koppeling platform Gloria.Care)
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0WW-761/5107/informatica2024_001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: informatica2024_001_1
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
Opties: