233433-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung – TEAM COACHING T.B.V. DE GEMEENTE VENLO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TEAM COACHING T.B.V. DE GEMEENTE VENLO
Beschreibung: Teamcoaching Gemeente Venlo De gemeente Venlo wil met deze aanbesteding met in principe drie (3) opdrachtnemers een raamovereenkomst sluiten voor teamcoaching (het faciliteren van teamontwikkeling). De opdracht richt zich op het versterken van het leer- en verandervermogen van teams door middel van actieleren en organisatieleren, structureel ingebed in de dagelijkse werkpraktijk. Teamcoaching wordt ingezet als middel om teams te ondersteunen bij het omgaan met complexiteit, verandering en onzekerheid, en om bij te dragen aan een wendbare, lerende organisatiecultuur. Doel van de opdracht Het doel van de opdracht is het ondersteunen van teams bij hun ontwikkeling, zodat zij zelf in staat zijn om te reflecteren, te experimenteren en continu te verbeteren. Teams leren eigenaarschap te nemen over hun functioneren en ontwikkeling, zowel individueel als collectief. Scope van de opdracht De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het ontwerpen, voorbereiden, uitvoeren en evalueren van teamontwikkeltrajecten die gericht zijn op het versterken van het leer- en verandervermogen van teams. De dienstverlening omvat ten minste de volgende onderdelen: • het begeleiden van teams bij het identificeren en uitwerken van actuele en reële vraagstukken uit hun eigen werkpraktijk; • het faciliteren van leerprocessen die plaatsvinden tijdens en rondom het dagelijkse werk (learning on the job / ervaringsgericht leren); • het ondersteunen van teams bij het formuleren van concrete leervragen en leerdoelen, passend bij team- en organisatiedoelen; • het begeleiden van teams bij het ontwerpen, uitvoeren en evalueren van experimenten, actieonderzoek en verbeteracties in de praktijk; • het faciliteren van reflectie op individueel en collectief gedrag, onderliggende patronen en samenwerking; • het versterken van feedbackcultuur en onderling vertrouwen binnen teams; • het expliciteren, vastleggen en terugkoppelen van leeropbrengsten richting team en opdrachtgever, met oog voor organisatiebrede leerwaarden.
Interne Kennung: 189056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen