See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie planów ochrony dla torfowiskowych rezerwatów przyrody „Brzozowe Bagno”, „Torfowisko Jezierzba”, „Torfowisko Mikołajskie”, „Torfowisko Okoniny”, „Torfowisko Rytki”, „Krzewińskie Bagno”, „Rosiczka”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w wersji wydrukowanej i elektronicznej siedmiu projektów planów ochrony dla torfowiskowych rezerwatów przyrody to znaczy: siedmiu oddzielnych dokumentacji do projektów planów ochrony (w tym dane GIS, mapy tematyczne) i siedmiu projektów zarządzeń Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Bydgoszczy w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody: 1. „Brzozowe Bagno” (powierzchnia rezerwatu 3,67 ha) – powiat tucholski, gmina Lubiewo, Nadleśnictwo Zamrzenica. 2. „Torfowisko Jezierzba” (powierzchnia rezerwatu 36,97 ha, powierzchnia otuliny 67,00 ha) – powiat tucholski, gminy Śliwice i Tuchola, Nadleśnictwo Woziwoda. 3. „Torfowisko Mikołajskie” (powierzchnia rezerwatu 19,22 ha, powierzchnia otuliny 78,01 ha) – powiat tucholski, gmina Cekcyn, Nadleśnictwo Tuchola. 4. „Torfowisko Okoniny” (powierzchnia rezerwatu 7,09 ha, powierzchnia otuliny 13,72 ha) – powiat tucholski, gmina Śliwice, Nadleśnictwo Tuchola. 5. „Torfowisko Rytki” (powierzchnia rezerwatu 7,47 ha, powierzchnia otuliny 13,49 ha) – powiat tucholski, gmina Tuchola, Nadleśnictwo Woziwoda. 6. „Krzewińskie Bagno” (powierzchnia rezerwatu 84,16 ha, powierzchnia otuliny 40,59 ha) – powiat świecki, gmina Warlubie, Nadleśnictwo Osie. 7. „Rosiczka” (powierzchnia rezerwatu 14,12 ha, powierzchnia otuliny 43,24 ha) – powiat bydgoski, gmina Białe Błota, Nadleśnictwo Bydgoszcz.
Vorherige Bekanntmachung: 838171-2025
Interne Kennung: WOA.261.90.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz, 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001