233447-2026 - Ergebnis
Polen – Herz-Kreislauf-Ausrüstung – Dostawa dla Kardiologii Inwazyjnej (dzierżaw aparatów) - sprzęt specjalistyczny, depozyt w tym zakresie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dla Kardiologii Inwazyjnej (dzierżaw aparatów) - sprzęt specjalistyczny, depozyt w tym zakresie
Beschreibung2. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 122 niepodzielne części, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
Vorherige Bekanntmachung794910-2025
Interne KennungNLZ.2025.271.74
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Mikrocewnik jednoświatłowy do zabiegów kardiologicznych
BeschreibungCzęść 4 Mikrocewnik jednoświatłowy do zabiegów kardiologicznych
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0090
TitelCzęść 90 Cewnik przedłużający dla cewnika prowadzącego
BeschreibungCzęść 90 Cewnik przedłużający dla cewnika prowadzącego
Interne KennungCzęść 90
LosLOT-0094
TitelCzęść 94 Mikrocewnik ciśnieniowy FFR
BeschreibungCzęść 94Mikrocewnik ciśnieniowy FFR
Interne KennungCzęść 94
LosLOT-0095
TitelCzęść 95 Cewnik balonowy do PTCA pokryty paklitakselem
BeschreibungCzęść 95 Cewnik balonowy do PTCA pokryty paklitakselem
Interne KennungCzęść 95
LosLOT-0096
TitelCzęść 96 Cewnik przedłużający
BeschreibungCzęść 96 Cewnik przedłużający
Interne KennungCzęść 96
LosLOT-0097
TitelCzęść 97 Balon wieńcowy półpodatny
BeschreibungCzęść 97 Balon wieńcowy półpodatny
Interne KennungCzęść 97
LosLOT-0098
TitelCzęść 98 Cewnik aspiracyjny w systemie szybkiej wymiany
BeschreibungCzęść 98 Cewnik aspiracyjny w systemie szybkiej wymiany
Interne KennungCzęść 98
LosLOT-0117
TitelCzęść 117 Cewniki diagnostyczne
BeschreibungCzęść 117 Cewniki diagnostyczne
Interne KennungCzęść 117