2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen verlichting parkeergarages
Beschreibung: a) Demontage van oude verlichtingsbuizen b) Afvoeren van oude verlichtingsbuizen en overige restmaterialen op milieuvriendelijke wijze en gebruik makend van eigen voorzieningen (niet van de opdrachtgever) c) Levering en plaatsing van alle verlichtingsbuizen inclusief al het horizontaal en verticaal transport tot plaats van opstelling De opdracht omvat in totaal 869 lampen in 3 parkeergarages die de gemeente Hilversum in beheer heeft.
Interne Kennung: 1943871
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht (enige perceel)
Beschreibung: Gelijk aan hoofdopdracht. Gelijk aan hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste