See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění dodávek tepla ze soustavy zásobování tepelnou energií pro SOŠ Liberec Jablonecká 999, p.o.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výběr dodavatele, který zajistí řádné a včasné plnění dodávek spočívajících v zásobování tepelnou energií pro dotčené objekty – škola, internát, školní zahradnictví a objekt odborného výcviku - zadavatele, které plánuje napojit na systém zásobování tepelnou energií.
Interne Kennung: 9/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09324000 Fernheizung
5. Los
Los: LOT-0001