233511-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedmiot zamówienia podzielony został na 119 zadań, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zadaniach nr 13, 31, 32, 42, 48, 56, 78, 79, 80, 81, 83, 86, 87, 96, 97, 99, 101, 102, 104, 107, 108, 109, 110, 115, 118.
Vorherige Bekanntmachung: 52772-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0051
Titel: 51 Zadanie 51
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą produktów leczniczych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedmiot zamówienia podzielony został na 120 zadań, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0052
Titel: 52 Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: 53 Zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: 54 Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: 55 Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: 56 Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: 57 Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: 58 Zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: 59 Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: 60 Zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: 61 Zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: 62 Zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: 63 Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: 64 Zadanie 64
Los: LOT-0065
Titel: 65 Zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: 66 Zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: 67 Zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: 68 Zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: 69 Zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: 70 Zadanie 70