2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor Werving & Bemiddeling Milieu Toezichthouders (Trainees, Détavast)
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbestedingsprocedure heeft tot doel om één (1) opdrachtnemer te contracteren voor Omgevingsdienst Veluwe (ODVeluwe). Het betreft de inhuur en het opleiden van ca. vijf (5) medewerkers voor het uitvoeren van toezicht en handhaving met betrekking tot milieu gerelateerde uitvoeringstaken. Voor de kandidaten betreft het een détavast overeenkomst van één (1) jaar waarna de kandida(a)t(en) bij het behalen van het gewenste niveau en goed functioneren, in dienst kunnen treden bij ODVeluwe zonder overname kosten. De raamovereenkomst met de opdrachtnemer zal worden aangegaan voor één (1) jaar, vanaf startdatum 1 september 2026. Vervolgens kan de raamovereenkomst drie (3) maal met één (1) jaar worden verlengd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
5. Los
Los: LOT-0000