2. Verfahren
Verfahren
Titel: Basis ICT/IV Voorzieningen MSP en MSSP
Beschreibung: GGD GHOR Nederland wil een overeenkomst sluiten met één ondernemer voor deze opdracht, Basis ICT/IV Voorzieningen MSP en MSSP, wat betreft: 1. Managed Services. a. Cloud Solution Provider (CSP), b. Kantoorautomatisering, c. Kantoor Infrastructuur, d. Kantoor Internettoegang en Internetverbindingen e. Kantoor Cloudhosting f. Kantoor Back-up & Recovery g. Beheer Fysieke Werkplekken van de medewerkers h. Beheer Virtuele Werkplekken van de medewerkers i. Beheer van alle Print- en Reproductievoorzieningen, j. Beheer van alle Vergadervoorzieningen k. Beheer van alle Zakelijke Telecommunicatievoorzieningen l. Beheer van de ServiceDesk Managed Security Services: a. Logging t.b.v. Security b. Security Monitoring & Threat Detection c. Use Case management d. Incident Respons & Risk management e. Security Service Management & Rapportage Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: GGDGHOR060226
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72410000 Diensteanbieter, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72710000 Lokalnetz, 72810000 Computerrevision, 72910000 Computer-Backup-Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend document. Het leveren van Azure Cloudhostingvoorzieningen en het leveren van Managed Data Intelligence Services.