2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van koffieproducten inclusief apparatuur in bruikleen en onderhoud
Beschreibung: Toelichting: De opdracht heeft als voorwerp het leveren van koffie met de bijhorende toestellen (in bruikleen) alsook het onderhoud op deze toestellen en de levering van gerelateerde producten. Op heden zijn de contracten voor het leveren van koffie onder enkele leveranciers verdeelt. Deze contracten lopen af eind 2025. Om vanaf 2026 uniform te voorzien in de levering van koffie en toebehoren, wordt deze raamovereenkomst opgestart. De basisopdracht van de toekomstige leverancier(s) zal bestaan uit het leveren van koffie met bijhorende nieuwe koffietoestellen in bruikleen voor patiënten, personeel en bezoekers van de verschillende voorzieningen. De huur en het onderhoud van de toestellen zijn inbegrepen in de koffieprijs.
Interne Kennung: PPP0QP-239/5147/AZO_AK_00114
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Standaard Koffie
Beschreibung: Standaard Koffie
Interne Kennung: AZO_AK_00114_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15861100 Gerösteter Kaffee, 15861200 Entkoffeinierter Kaffee, 15862000 Kaffee-Ersatz
Los: LOT-0002
Titel: Luxe Koffie
Beschreibung: Luxe Koffie
Interne Kennung: AZO_AK_00114_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15861100 Gerösteter Kaffee, 15861200 Entkoffeinierter Kaffee, 15862000 Kaffee-Ersatz, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Koffietoestel met jeton + betaalfunctie
Beschreibung: Koffietoestel met jeton + betaalfunctie
Interne Kennung: AZO_AK_00114_3
233717-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0QP-239/5147/AZO_AK_00114
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15861000 Koffie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Standaard Koffie
Beschrijving: Standaard Koffie
Interne identificatiecode: AZO_AK_00114_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 15861100 Gebrande koffie, 15861200 Cafeïnevrije koffie, 15862000 Koffiesurrogaten
Perceel: LOT-0002
Titel: Luxe Koffie
Beschrijving: Luxe Koffie
Interne identificatiecode: AZO_AK_00114_2
Aanvullende classificatie (cpv): 03131100 Koffiebonen, 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 15861100 Gebrande koffie, 15861200 Cafeïnevrije koffie, 15862000 Koffiesurrogaten, 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: AZO_AK_00114_3