See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalverwerking recyclageparken
Beschreibung: IVAGO is op zoek naar een aanbieder voor het verwerken, conform de vigerende wetgeving ter zake, en de eventuele voorafgaandelijke overslag van volgend pakket aan, op de 6 recyclageparken (van Gent en Destelbergen) selectief ingezamelde, afvalstromen en van een aantal afvalstromen van specifieke stadsdiensten. IVAGO verwacht van de inschrijver een volledige, veilige en wettelijk conforme oplossing voor de overslag, het transport en de verwerking van de opgegeven afvalstromen afkomstig van de recyclageparken en stadsdiensten. Het transport van de containers naar de verwerker maakt geen deel uit van de opdracht: dit gebeurt door IVAGO en de Stadsdiensten zelf (uitzondering is dus transport van EPS en plastic folies verzameld in zakken). IVAGO moet zijn afvalstromen vlot kunnen afzetten bij de verwerker elke weekdag tussen 6.00u en 17.00u en op zaterdag tot 12.00u of 17.00u. De transporten zullen vaak op maandagen of voor 9.00u op andere weekdagen plaatsvinden. De opdracht betreft een periode van 4 jaar en neemt een aanvang op datum van 1 juli 2026. Het BESTEK betreft het volgend pakket aan afvalstromen en geraamde hoeveelheden, met een totaal gewicht van ca. 9340 ton/jaar: • Asbesthoudende materialen (dubbel verpakt) – gesloten 20 m3 container: 235 ton • Gipsplaten, gipsblokken, plafonplaten uit gips - gesloten 20 m3 container: 550 ton • Cellen beton (Ytong) - open 22 m3 container: 60 ton (raming) • Harde plastics, tuinmeubelen, planchetten - open 30 m3 container: 690 ton • Hout B – open 30 m3 container: 5.400 ton • Hout C (treinbilzen) – open 6 of 15 m3 container: 45 ton • Metalen (Fe, Cu, Pb, Zn, Al …) – open 30 m3 container: 1340 ton • Roofing – open 22 m3 container: 135 ton • Vlak glas – gesloten 20 m3 container: 300 ton • Isolatiewol & rotswol (zuiver) – gesloten 20 m3 container: 20 ton (raming) • EPS (piepschuim of ISIMO) verzameld in zakken: 40 ton • Plastic folies verzameld in zakken: 20 ton Voor de 2 lichte fracties (EPS en plastiek folies) verwacht IVAGO een ALL-IN prijs per rit of per zak inclusief de ophaling vanop de 6 recyclage parken op wekelijkse basis. De verwerking van onderstaand vermelde afvalfracties vallen buiten de opdracht: - AEEA (Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur, Recupel) - Afvalbanden (Recytyre) IVAGO stelt per afvalstroom begrepen onder deze opdracht inzamel recipiënten ter beschikking waarin het respectievelijke materiaal wordt opgeslagen in afwachting van de afvoer. De aanbieder moet instaan voor de verwerkingslocatie met aanleveringsbunker en/of een overslaglocatie op maximaal 30 km rijafstand (berekend op basis van de kortste afstand over de weg, enkele reis via Routenet met vrachtwagen 40 T) van het centraal punt (hoofdkantoor IVAGO, proeftuinstraat 43, 9000 Gent). De aanbieder staat in geval van overslag in voor EN het transport van de overslaglocatie naar de verwerker EN voor de verwerking zelf van de afvalstroom. De aanleverlocatie (bunker aan de verwerking en/of overslagbunker) moet maandag tem zaterdag geopend zijn van 8.00u tot 12.00 of 17.00u voor de ophaalwagens ingezet door IVAGO (combinatie containerwagens).
Interne Kennung: PPP0WP-306/6133/26.024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26.024_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen