See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przyjęcia ścieków komunalnych z terenu Gminy Łańcut
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przyjęciu zebranych z terenu Gminy Łańcut ścieków bytowo – gospodarczych, celem ich oczyszczenia. Okres wykonania usługi to 01.01.2025 – 31.12.2025 r. Zebrane z terenu Gminy, obejmującej swoim zasięgiem 9 sołectw: Albigowa, Cierpisz, Głuchów, Handzlówka, Kosina, Kraczkowa, Rogóżno, Sonina, Wysoka, zamieszkałej przez ponad 21 tyś. mieszkańców, ścieki bytowo-gospodarcze, poprzez gminną sieć kanalizacyjną zostaną dostarczone do komory zrzutowej przed oczyszczalnią ścieków na głównym kolektorze dosyłowym zarządzanym przez Usługodawcę. Ilości ścieków dostarczanych przez zamawiającego jest wyliczona na podstawie zużycia wody w latach poprzednich . Szacowana roczna ilość ścieków to 700 000,00 m3 przy czym dobowa ilość ścieków w okresie bezdeszczowym szacuje się na 1800,00 m3/d, a w okresie deszczowym ilość ta może wzrosnąć dwukrotnie. Rozliczenie stron za wykonaną usługę następować będzie w okresach miesięcznych. Do celów kontrolnych strony ustalają punkt poboru prób kontrolnych w miejscu zrzutu ścieków z terenu gminy do studni zrzutowej na głównym kolektorze Usługodawcy. Zamawiający deklaruje, że: 1) ścieki wprowadzane do urządzeń kanalizacyjnych nie będą powodowały powstawania gazów i par w objętościach przekraczających dopuszczalne stężenia, 2) ścieki nie będą zawierały odpadów stałych które będą powodowały zmniejszenie przepustowości przewodów kanalizacyjnych, 3) ścieki nie będą zawierały odpadów płynnych nie mieszających się z wodą w szczególności żywic, lakierów, mas bitumicznych, 4) ścieki nie będą zawierały substancji palnych i wybuchowych, 5) ścieki nie będą zawierały substancji żrących i toksycznych, 6) ścieki nie będą zawierały odpadów i ścieków z hodowli zwierząt.
Vorherige Bekanntmachung: 742122-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługę przyjęcia ścieków komunalnych z terenu Gminy Łańcut.