2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce městských bytů v Bystřici nad Pernštejnem 2027 – 2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce – rekonstrukce městských bytů. Rekonstrukce městských bytů je ovlivněna stávajícími nájemními smlouvami a provozními a finančními možnostmi zadavatele. Zadavatel předpokládá, že v průběhu každého kalendářního roku (2027, 2028 a 2029) zrekonstruuje 32 městských bytů, přičemž je vázán svými rozpočtovými možnostmi, kdy předpokládá, že bude mít v rozpočtu města alokovány finanční prostředky ve výši 30 000 000 Kč (včetně DPH) / rok. Jednotlivé městské byty určené k rekonstrukci budou předávány dodavateli podle provozních a finančních možností zadavatele (uvolnění bytů je nezbytné průběžně projednávat s nájemníky, což zabezpečuje zadavatel). Stavební práce budou spočívat zejména v: - rekonstrukci stávajícího bytového jádra, tj. výstavba zděného bytového jádra, - rekonstrukci koupelny včetně ZTI, instalace elektrického topného žebříku a přípravy na připojení pračky, - rekonstrukci WC včetně ZTI, - přípravě na instalaci kuchyňské linky, sporáku a myčky, - provedení nových podlah a podlahové krytiny, - provedení nových omítek, - provedení nových SDK podhledů, - výměně dveří a zárubní včetně vstupních dveří do bytu, - rekonstrukci elektroinstalací včetně svítidel a ventilátorů, - provedení nových slaboproudých rozvodů, - provedení veškerých souvisejících bouracích prací včetně odvozu a likvidace vybouraných hmot. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 7975
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001