2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka cisternové automobilové stříkačky
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem bude dodávka 1 ks cisternové automobilové stříkačky („CAS“) dle technické specifikace, která je Přílohou č. 3 zadávací dokumentace. K vozidlu budou jako součást dodávky dodány také požadované dokumenty a bude provedena instruktáž personálu zadavatele k řádnému užívání vozidla.
Interne Kennung: Dodávka cisternové automobilové stříkačky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001