233856-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Rámcové dohody na stavební práce – dopravní a jiné liniové stavby, pozemní stavby a drobné stavební práce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcové dohody na stavební práce – dopravní a jiné liniové stavby, pozemní stavby a drobné stavební práce
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je realizace stavebních prací v těchto oblastech: a) výstavba či rekonstrukce dopravních staveb a jiných liniových staveb (zejména inženýrské sítě) s předpokládanou hodnotou nad 500.000,-. Kč bez DPH; b) výstavba či rekonstrukce pozemních (bytových a nebytových) staveb s předpokládanou hodnotou nad 500.000,- Kč bez DPH; c) drobné stavební a zemní práce s předpokládanou hodnotou do 500.000,- Kč bez DPH. Bližší popis předmětu veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne KennungRámcové dohody na stavební práce – dopravní a jiné liniové stavby, pozemní stavby a drobné stavební práce
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Dopravní stavby a jiné liniové stavby (inženýrské sítě)
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výstavba či rekonstrukce dopravních staveb a jiných liniových staveb (zejména inženýrské sítě) s předpokládanou hodnotou nad 500.000,-. Kč bez DPH. Bižší specifikace předmětu této části veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, resp. dílčích smluv, které budou uzavřeny s vybranými dodavateli: a) Cena stavebních prací včetně DPH se může změnit, pokud dojde ke změně příslušné sazby DPH. Pokud dojde ke zvýšení sazby DPH, bude cena za stavební práce včetně DPH odpovídajícím způsobem zvýšena oproti ceně za stavební práce uvedené v nabídce dodavatele. Pokud dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za stavební práce včetně DPH odpovídajícím způsobem snížena oproti ceně za stavební práce uvedené v nabídce dodavatele. b) Jednotkové ceny se budou upravovat o roční míru inflace, a to v rozsahu a za podmínek uvedených ve Smlouvě. Pro vyloučení pochybností zadavatel uvádí, že výše nabídnuté slevy(přirážky k cenám dle platné cenové soustavy ÚRS změně v závislosti na míře inflace nepodléhá. c) Změny, které jsou ve Smlouvě, případně v dílčích smlouvách výslovně označeny jako změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 Zákona nebo které splňují náležitosti vyhrazené změny dle § 100 odst. 1 ZZVZ.
LosLOT-0003
TitelČást 3: Drobné stavební a zemní práce
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je drobné stavební a zemní práce s předpokládanou hodnotou do 500.000,- Kč bez DPH. Bižší specifikace předmětu této části veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne KennungČást 3
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, resp. dílčích smluv, které budou uzavřeny s vybranými dodavateli: a) Cena stavebních prací včetně DPH se může změnit, pokud dojde ke změně příslušné sazby DPH. Pokud dojde ke zvýšení sazby DPH, bude cena za stavební práce včetně DPH odpovídajícím způsobem zvýšena oproti ceně za stavební práce uvedené v nabídce dodavatele. Pokud dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za stavební práce včetně DPH odpovídajícím způsobem snížena oproti ceně za stavební práce uvedené v nabídce dodavatele. b) Jednotkové ceny se budou upravovat o roční míru inflace, a to v rozsahu a za podmínek uvedených ve Smlouvě. Pro vyloučení pochybností zadavatel uvádí, že výše nabídnuté slevy(přirážky k cenám dle platné cenové soustavy ÚRS změně v závislosti na míře inflace nepodléhá. c) Změny, které jsou ve Smlouvě, případně v dílčích smlouvách výslovně označeny jako změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 Zákona nebo které splňují náležitosti vyhrazené změny dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Zadavatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v Části 3 veřejné zakázky ve formě změny v osobě vybraného dodavatele. Ke změně v osobě vybraného dodavatele může dojít v okamžiku, kdy bude smlouva na plnění Části 3 veřejné zakázky předčasně ukončena, dle podmínek stanovených v návrhu Smlouvy na Část 3 veřejné zakázky. Změna závazku ze Smlouvy na část 3 veřejné zakázky v osobě vybraného dodavatele v průběhu plnění Části 3 veřejné zakázky je možná z následujících důvodů: a) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy na Část 3 veřejné zakázky zhotovitelem (vybraným dodavatelem) v průběhu trvání Smlouvy na Část 3 veřejné zakázky z důvodů uvedených v této Smlouvě, nebo v obecně závazném právním předpisu; nebo b) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy na Část 3 veřejné zakázky Zadavatelem výpovědí, nebo odstoupením od této Smlouvy v průběhu trvání plnění předmětu Části 3 veřejné zakázky v souladu s ustanovením § 223 ZZVZ či z důvodů uvedených ve Smlouvě na Část 3 veřejné zakázky, nebo v obecně závazném právním předpisu; nebo c) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy na Část 3 veřejné zakázky dohodou. Ve výše uvedených případech bude změna zhotovitele (vybraného dodavatele) provedena tak, že bude pro zbylé časové období trvání rámcové dohody uzavřena nová smlouva na plnění Části 3 veřejné zakázky s dodavatelem, jehož nabídka byla po konečném hodnocení v Zadávacím řízení druhá v pořadí. Nebude-li možno s takovým dodavatelem Smlouvu uzavřít, může být Smlouva uzavřena s dodavatelem, jehož nabídka byla po provedeném hodnocení v Zadávacím řízení další v pořadí, přičemž tento princip lze použít opakovaně, dokud nebude uzavřena Smlouva na Část 3 veřejné zakázky s novým dodavatelem. Pro nového dodavatele zůstávají původní zadávací podmínky veřejné zakázky beze změny s tím, že ceny za jednotlivé činnosti budou ve Smlouvě s novým dodavatelem stanoveny podle jeho nabídky v rámci Zadávacího řízení. Text Smlouvy s novým dodavatelem bude před uzavřením v případě potřeby upraven tak, aby zohledňoval skutečný rozsah požadovaných prací a rovněž obsah případných dodatků ke Smlouvě s původním dodavatelem, a to v rozsahu, který bude relevantní i pro nového dodavatele. Nový dodavatel bude Zadavatelem vyzván k uzavření Smlouvy a k poskytnutí součinnosti při uzavření Smlouvy, včetně předložení příslušných dokladů před uzavřením Smlouvy, způsobem a v rozsahu přiměřeně odpovídajícím požadavkům v ZD. V případě, že nový dodavatel nepředloží doklady nebo neuzavře Smlouvu v Zadavatelem stanovené lhůtě, případně ve lhůtě náhradní, pokud takovou Zadavatel z důležitých důvodů stanoví, vyzve Zadavatel k předložení dokladů a k uzavření Smlouvy dalšího dodavatele v pořadí. Zadavatel není povinen v případě ukončení Smlouvy na Část 3 veřejné zakázky se zhotovitelem přistoupit k uplatnění vyhrazené změny v osobě dodavatele.
LosLOT-0002
TitelČást 2: Pozemní stavby
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je výstavba či rekonstrukce pozemních (bytových a nebytových) staveb s předpokládanou hodnotou nad 500.000,- Kč bez DPH. Bižší specifikace předmětu této části veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne KennungČást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser