See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/3/26/LS/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem konkursu jest przyjęcie obowiązków wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej z podziałem na siedem zadań w zakresie opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia. 1) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy na Oddziałach Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w trybie zmianowym, w godzinach 07:00-19:00 oraz 19:00-07:00, do 204 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 2) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Pracowni Cytoaferezy znajdującej się w Centrum Hematologiczno-Transplantacyjnym Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy w godz. 07:30-15:05, min. 150 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 3) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Regionalnej Przychodni Specjalistycznej oraz w Pracowni Endoskopii III Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy w godz. 07:30-15:05 oraz popołudniówki od godz. 15:05, do 12 godzin na dobę, max. 168 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 4) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Regionalnej Przychodni Specjalistycznej oraz w Specjalistycznej Przychodni Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy w godz. 07:30-15:05 oraz popołudniówki od godz. 15:05, min. 80 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 5) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej oraz na Oddziale Onkologii Klinicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy w godz. 07:30-15:05, popołudniówki od godz. 15:05 oraz praca zmianowa w godz. 07:00-19:00/ 19:00-07:00 (do 12 godz. na dobę), 160-200 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 6) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Poradni Alergologicznej mieszczącej się w Regionalnej Przychodni Specjalistycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy w godz. 07:30-15:05, popołudniówki od godz. 15:05 oraz praca zmianowa w godz. 07:00-21:00, min. 80 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 7) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki pielęgniarskiej świadczonej przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Ośrodku Chirurgii Klatki Piersiowej w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy w godz. 07:00-14:35, min. 120 godz. w miesiącu, w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001