2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling ontwerpteam voor kleine renovatiewerken
Beschreibung: Woonschakel Berg en Nete is een sociale huisvestingsmaatschappij die instaat voor het beheer, onderhoud en de ontwikkeling van betaalbare woongelegenheden binnen haar werkingsgebied (heist-op-den-berg, berlaar, nijlen, booischot). Jaarlijks realiseert Woonschakel Berg en Nete meerdere nieuwbouwprojecten, met als doel het aanbod aan kwalitatieve en energiezuinige woningen uit te breiden. Daarnaast speelt de organisatie een actieve rol in de renovatie en verduurzaming van het bestaande patrimonium, in het bijzonder met het oog op de klimaatdoelstellingen richting 2050. Dit houdt in dat een aanzienlijk deel van het oudere woningbestand systematisch wordt aangepakt en gemoderniseerd. Deze renovatiewerken omvatten onder andere: dakrenovaties en verbetering van de isolatie, plaatsing van zonnepanelen (PV-installaties), vervanging van buitenschrijnwerk (ramen en deuren), en andere energiebesparende ingrepen. Kenmerkend voor deze projecten is dat ze uitgevoerd worden in bewoonde toestand. Dit betekent dat de huurders tijdens de werken in hun woning blijven, waardoor Woonschakel Berg en Nete extra aandacht moet besteden aan: de veiligheid van de bewoners, het beperken van hinder, een duidelijke communicatie en planning, en het waarborgen van de continuïteit van basisvoorzieningen. Deze werkwijze vereist een zorgvuldige organisatie en opvolging van de werken, waarbij zowel technische, sociale als veiligheidsaspecten geïntegreerd worden aangepakt. We zijn op zoek naar een ontwerpteam (ingenieur stabiliteit, speciale technieken, veiligheidscoordinator, EPB verslaggever, deskundige voor opmaak EPC en asbestattesten na renovatie). De ontwerper is het hoofdaanspreekpunt voor de opdrachtgever en bepaald zelf hoe hij zijn ereloon verdeelt over de verschillende disciplines.
Interne Kennung: PPP0II-318/6036/2026012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026012_1