2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering boomvervangingsopgave 2026 - 2027
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op de uitvoering van de vervangingsopgave van bomen in de openbare ruimte van de gemeente Woerden. Zie nadere omschrijving in de aanbestedingsdocumenten. Geraamde waarde: €560.000,-. Zie nadere omschrijving in de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: BC-2026-005-WOE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -