See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych, które będą dostarczane sukcesywnie do zamawiającego przez okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 633794-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków przez okres 24 miesięcy
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30