See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuuropdracht Bocholt - Meidoornstraat/Esdoornstraat/Hulststraat/Kastanjestraat: renovatie van 22 woningen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: 2026/0011/01-Architectuuropdracht: Bocholt - Meidoornstraat/Esdoornstraat/ Hulststraat/Kastanjestraat: renovatie van 22 woningen. Toelichting: Aanstellen ontwerpteam voor het ontwerp en opvolging van architectuur voor de renovatie van 22 woningen. WiL heeft in de gemeente Bocholt 22 woningen die gerenoveerd dienen te worden. Deze woningen zijn gelegen op de Meidoornstraat 2-4-8, Esdoornstraat 1-3-5-7-9-11, Hulsstraat 1-3-5-7-11-13-15-17 en Kastanjestraat 1-3-5-9-11. Plaats van dienstverlening: Grondgebied Bocholt.
Interne Kennung: PPP0OQ-2687/6257/2026/0011/01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/0011/01_1