23403-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA PREPARATÓW DO ŻYWIENIA POZA- I DOJELITOWEGO DLA NIEMOWLĄT, DZIECI I DOROSŁYCH ORAZ DOSTAWA SUROWCÓW FARMACEUTYCZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH DO PRACOWNI RECEPTUROWEJ PRZEZ OKRES 12 MIESIĘCY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PREPARATÓW DO ŻYWIENIA POZA- I DOJELITOWEGO DLA NIEMOWLĄT, DZIECI I DOROSŁYCH ORAZ DOSTAWA SUROWCÓW FARMACEUTYCZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH DO PRACOWNI RECEPTUROWEJ PRZEZ OKRES 12 MIESIĘCY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów do żywienia poza- i dojelitowego dla niemowląt, dzieci i dorosłych oraz dostawa surowców farmaceutycznych oraz materiałów pomocniczych do Pracowni Recepturowej do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 8 części w następującym asortymencie: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.8 niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung656590-2025
Interne KennungDZP/ 47 /2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5