2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbaar MeldSysteem (OMS) Doormeldingen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de automatische doormelding van storingen en brandalarmen van brandveiligheidsinstallaties in circa 90 gemeentelijke panden. Het gaat om een wettelijke verplichting en vormt een essentieel onderdeel van de veiligheid van gebruikers en gebouwen. Zodra een storing of alarm optreedt, wordt automatisch een melding verstuurd naar de bevoegde partijen, zoals de brandweer of de aangewezen beheerders. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (6 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 700.000,- De omvang van de diensten kan fluctueren door bijvoorbeeld een toe- of afname van het aantal panden. De gemeente neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van € 800.000,- Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch.
Interne Kennung: 2025VGU807
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt