2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych w latach wcześniejszych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych w latach wcześniejszych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów”, na następujących warunkach. 1) Kredyt w kwocie 4.000.000,00 zł (cztery miliony złotych), 2) Kredyt w PLN, 3) Okres kredytowania: lata 2025-2040 4) Okres spłaty kapitału listopad 2036 r. – listopad 2040 r., 5) Kredyt będzie pobierany transzami od dnia podpisania umowy do dnia 30 listopada 2025 r., 6) Określenie transz kredytu oraz termin postawienia środków do dyspozycji Zamawiającego następować będzie poprzez złożenie przez Zamawiającego zapotrzebowania na środki w terminie 2 dni roboczych przed postawieniem środków do dyspozycji Zamawiającego, 7) Dyspozycje uruchamiania transz mogą być składane na wzorze określonym przez bank, 8) Spłata rat kapitałowych kredytu dokonywana będzie w następujących terminach i kwotach: - do 30 listopada 2036 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2037 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2038 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2039 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2040 roku w kwocie 800.000,00 zł
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4.000.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych w latach wcześniejszych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów”, na następujących warunkach. 1) Kredyt w kwocie 4.000.000,00 zł (cztery miliony złotych), 2) Kredyt w PLN, 3) Okres kredytowania: lata 2025-2040 4) Okres spłaty kapitału listopad 2036 r. – listopad 2040 r., 5) Kredyt będzie pobierany transzami od dnia podpisania umowy do dnia 30 listopada 2025 r., 6) Określenie transz kredytu oraz termin postawienia środków do dyspozycji Zamawiającego następować będzie poprzez złożenie przez Zamawiającego zapotrzebowania na środki w terminie 2 dni roboczych przed postawieniem środków do dyspozycji Zamawiającego, 7) Dyspozycje uruchamiania transz mogą być składane na wzorze określonym przez bank, 8) Spłata rat kapitałowych kredytu dokonywana będzie w następujących terminach i kwotach: - do 30 listopada 2036 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2037 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2038 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2039 roku w kwocie 800.000,00 zł - do 30 listopada 2040 roku w kwocie 800.000,00 zł