2. Verfahren
Verfahren
Titel: P&C Systeem
Beschreibung: De gemeenten zijn op zoek naar een professionele en ervaren leverancier die een toekomstbestendig Planning & Control‑systeem (P&C‑systeem) implementeert. Het systeem moet de volledige Planning‑ en Controlcyclus ondersteunen, waaronder begroting, bestuursrapportages, monitoring en jaarrekening. Het doel van de opdracht is om te komen tot een goed ingebed, gebruiksvriendelijk en betrouwbaar P&C‑systeem dat de organisatie ondersteunt bij het plannen, uitvoeren, monitoren, bijsturen en verantwoorden van beleid en financiën. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Interne Kennung: HMS 202603 PRJ-2500187
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.