See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud CT-scanner Schiphol
Beschreibung: Het Ministerie van Defensie beschikt over een CT-scanner van het type Ingenuity welke door Phillips is gefabriceerd. Het voornemen is om met ingang van 1 januari 2026 een onderhoudsovereenkomst af te sluiten tot en met 2030 waarna deze nog drie keer met één jaar verlengd kan worden. Het Ministerie van Defensie is op zoek naar een geschikte opdrachtnemer voor onderhoud aan deze CT-scanner.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000