2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: Aanduiding van dienstverleners voor verbetertrajecten rond cybersecurity bij Vlaamse ondernemingen, met bijzondere aandacht voor kmo’s
Beschreibung: VLAIO wenst met een bijkomende raamovereenkomst een pool van maximaal 10 extra dienstverleners aan te leggen voor het uitvoeren van deze CS-verbetertrajecten. Deze dienstverleners zullen op hun beurt instaan voor de uitvoer van een individueel uitgewerkt traject dat inspeelt op de noden van ondernemingen met betrekking tot CS. Er wordt verwacht dat de dienstverlener zelf een actief salesbeleid voert om de ondernemingen te werven, met specifieke aandacht voor kmo’s.
Interne Kennung: VLAIO-2025-01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAIO-2025-01 - 1
Interne Kennung: 1