2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Senior Toezichthouder Nieuw Reijerwaard
Beschreibung: Inhuur Senior Toezichthouder Nieuw Reijerwaard Inhuur voor twee jaar, 24 uur per week. Drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur Senior Toezichthouder
Beschreibung: Inhuur Senior Toezichthouder Inhuur Senior Toezichthouder voor twee jaar, met drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever kan drie keer de opdracht met telkens één jaar verlengen.