2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werving en selectietool inclusief publicatieplatform
Beschreibung: De gemeente Midden-Groningen is met regelmaat op zoek naar nieuwe collega’s. Om nieuw personeel te werven en te selecteren hebben wij behoefte aan een werving en selectietool, ook bekend als Applicant Tracking System (Hierna ATS) en een publicatieplatform om vacatures op te zetten. Wij zijn daarom op zoek naar een leverancier die een ATS kan leveren, implementeren, aanpassen en onderhouden en die een publicatieplatform (website) aanbiedt. Dit platform moet de arbeidsmarktstrategie van de gemeente weerspiegelen door middel van wervingsberichten, promotiefilmpjes en integraties met diverse sociale media en professionele netwerken zoals LinkedIn, Noorderlink en WerkenvoorGroningen.
Interne Kennung: T105368
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0000