2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht omtrent bewakingsdiensten in de verschillende vestigingen van Actiris
Beschreibung: De overheidsopdracht betreft een bewakingsdienst zoals bepaald in de wet van 2 oktober 2017 tot regeling van de private en bijzondere veiligheid. De activiteiten die de dienstverlener Actiris in het kader van deze opdracht dient aan te bieden, zijn de volgende: 1. Bescherming van personen 2. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX;
Interne Kennung: Csc 01-2026 gardiennage physique
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opdracht omtrent fysieke bewakingsdiensten in de verschillende vestigingen van Actiris -1
Beschreibung: De overheidsopdracht betreft een bewakingsdienst zoals bepaald in de wet van 2 oktober 2017 tot regeling van de private en bijzondere veiligheid. In het kader van deze opdracht gaat het om een dienst 1. ter bescherming van fysieke personen en 2. goederen in verschillende publiek toegankelijke vestigingen van Actiris.
Interne Kennung: 1