See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor steriele en niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor steriele en niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen
Interne Kennung: PPP0CP-2969/6045/20261375 LDS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen
Beschreibung: Niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen
Interne Kennung: 20261375 LDS_1
Los: LOT-0002
Titel: Steriele nitril onderzoekshandschoenen
Beschreibung: Steriele nitril onderzoekshandschoenen
Interne Kennung: 20261375 LDS_2