234300-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Výběr projektanta – Aquacentrum Opava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr projektanta – Aquacentrum Opava
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je výběr zhotovitele projekčních činností (projektanta) k projektu „Aquacentrum Opava“. Předmět činnosti projektanta zahrnuje: - projektovou dokumentaci pro povolení záměru, - dokumentaci provádění stavby (DPS) a - součinnost při zadávání veřejné zakázky na realizaci stavby, jejíž projektové zpracování je předmětem veřejné zakázky (zejména poskytování odpovědí na žádost o vysvětlení zadávací dokumentace, součinnost při hodnocení nabídek včetně možné účasti v komisi pro hodnocení nabídek, posouzení zdůvodnění mimořádně nízké nabídkové ceny apod.), - autorský dozor DPS.
Interne KennungAQUACENTRUM-PROJEKTANT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001