2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení 2 kusů mobilních kontrolních jednotek pro potřeby Inspekce silniční dopravy II.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení 2 kusů mobilních kontrolních jednotek (dále jen „MKJ“) pro potřeby nově vznikajícího úřadu Inspekce silniční dopravy (dále jen „INSID“), jež vznikne ke dni 01.07.2025 na základě novelizace zákona č. 111/1994, o silniční dopravě. Veřejná zakázka na pořízení 2 kusů mobilních kontrolních jednotek bude obsahovat: generátorový prostor, technický a skladový prostor s nakládacím a vykládacím mechanismem, sklad zařízení, kancelář inspektora, toaletu pro inspektora a dále také veškeré vybavení nezbytné pro fungování mobilní kontrolní jednotky. Nezbytnou součástí veřejné zakázky je také balíček specializovaného školení pro inspektory umožňující provádění kontrol inspektorů v silniční dopravě, jež bude probíhat na území České republiky, případně na území státu dodavatele na základě vzájemné dohody. Požadavky na předmět plnění této veřejné zakázky jsou podrobně specifikovány v příloze č. 1 technická specifikace.
Interne Kennung: VZ-130-2-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 31710000 Elektronische Ausstattung, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 32333200 Camcorder, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 38410000 Zählinstrumente, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 38410000 Zählinstrumente, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 31730000 Elektrotechnische Ausstattung, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 31710000 Elektronische Ausstattung, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke