See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w obiektach zarządzanych przez Poznańskie Centrum Dziedzictwa (2025-2026)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 1) Część nr 1 – Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Bramy Poznania - Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu wraz z terenem przyległym. 2) Część nr 2 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Centrum Szyfrów Enigma w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowi: a) dla części 1: - Załącznik nr 7a do SWZ - OPZ dla części 1 BP, - Załącznik nr 10 do SWZ dla części 1 - Wykaz powierzchni Brama Poznania, - Załącznik nr 11 do SWZ - Instrukcja konserwacji i eksploatacji BP, - Załącznik nr 12 do SWZ dla części 1 - Instrukcja czyszczenia sal ekspozycyjnych w Bramie Poznania - Załącznik nr 13 do SWZ dla części 1 - Mapa terenu przyległego Brama Poznania do SWZ. b) dla części 2: - załącznik nr 7b do SWZ - OPZ dla części 2 CSE
Interne Kennung: PCD.2261.02.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 71356200 Technische Hilfe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Bramy Poznania - Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu wraz z terenem przyległym.
Beschreibung: dla części 1: - Załącznik nr 7a do SWZ - OPZ dla części 1 BP, - Załącznik nr 10 do SWZ dla części 1 - Wykaz powierzchni Brama Poznania, - Załącznik nr 11 do SWZ - Instrukcja konserwacji i eksploatacji BP, - Załącznik nr 12 do SWZ dla części 1 - Instrukcja czyszczenia sal ekspozycyjnych w Bramie Poznania - Załącznik nr 13 do SWZ dla części 1 - Mapa terenu przyległego Brama Poznania do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Centrum Szyfrów Enigma w Poznaniu.
Beschreibung: dla części 2: - załącznik nr 7b do SWZ - OPZ dla części 2 CSE